Textilné roletky

Vnútorné roletky s množstvom rôznych prevedení

vnitrni-rolety-c9DDFF7A7-0C73-9779-2E81-1AEA5679EDC9.jpg
vnitrni-rolety-g417821BD-01C1-252D-C9D5-9969842904B4.jpg
vnitrni-rolety-hB09DB427-6C7B-253B-1085-4A6D68C2D8F6.jpg
vnitrni-rolety-kC1FB7049-7140-9150-3F71-124DE7C7C289.jpg

VYLAĎTE SI INTERIÉR

VOĽBA INTENZITY ZATIENENIA A KOMPLEXNÉHO FAREBNÉHO ZOSÚLADENIA

Textilné roletky dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenia interiérov a sú ideálnym dekoračným aj praktickým doplnkom. Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňuje zladiť voľbu intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia. Textilné roletky majú niekoľko variantov prevedenia montáže, a to montáž na stenu, do stropu alebo do rámu plastového okna, eurookna alebo strešného okna. Sú vyrábané ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom návinu.

TEXTILNÉ ROLETKY

 

 

VNITRNI ROLETY JAZZ 01

JAZZ 17, JAZZ 32, JAZZ EXPERT

Bez krytu navinutia, voľne visiace

Jednoduchá voľne visiaca textilnom roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom určená pre montáž na krídlo okna, do ostenia alebo priamo na stenu.

VNITRNI ROLETY COLETTE 02

COLLE PLUS, XL

S krytom navinutia a s krycími lištami

Textilná roletka s retiazkou ovládaná navíjacím mechanizmom určená pre montáž na krídlo okna. Látka je po stranách zaistená krycími lištami.

VNITRNI ROLETY OPTIMA 03

OPTIMA, OPTIMA MINI

S krytom navinutia a s vodiacimi lištami

Roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom. Box roletky je plastový. Látka je vedená v plastových vodiacich lištách. Je určená pre montáž na krídlo okna.

VNITRNI ROLETY STREAM 04

STREAM PLUS, STREAM S

BEZ krytu navinutia, voľne visiace

Látková roletka tradičné konštrukcie s pružinovým pohonom navíjania látky, určená pre montáž na krídlo okna, do ostenia alebo priamo na stenu.

VNITRNI ROLETY LEGEND 05

LEGEND

PRE STREŠNÉ OKNÁ

Látková roletka s dokonalyým dizajnom a reprezentativniím vzhľadom, ovládaná pružinou v hriadeli priamo určená pre montáž do krídla strešného okna.

VNITRNI ROLETY OPUS

OPUS

S krytom navinutia, voľne visiaca

Jednoduchá, voľne visiaca textilná roletka s krytom návinu, bez krycích líšt, s retiazkou ovládanou navíjacím mechanizmom navíjania látky určená pre montáž priamo na stenu, alebo strop.

Farebné prevedenia

VNITRNI ROLETY J

Vylaďte si interiér

Dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenia interiérov a sú ideálnym dekoračným aj praktickým doplnkom. Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňuje zladiť voľbu intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia. Textilné roletky majú niekoľko variantov prevedenia montáže, a to montáž na stenu, do stropu alebo do rámu plastového okna, eurookna alebo strešného okna. Sú vyrábané ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom návinu.

Kontaktujte nás

Cookies

Naša stránka využíva súbory cookies pre pohodlnú a rýchlu dostupnosť ku všetkým informáciám, lepšej využiteľnosti všetkých funkcionalít stránky a aby sme mohli zvyšovať váš užívateľský komfort.